czarny222.jpg
naturalne2.png

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny to przede wszystkim piękny kolor, którego nie zmyjesz w basenie! Możesz postawić na piękny soczysty odcień, możesz również wybrać subtelny, naturalny makijaż! Dzięki szerokiej gamie kolorów jaką proponuje Long - Timer - Liner Twoje usta mogą być tak delikatne, nikt nie zorietntuje się, że poddałaś się jakiemukolwiek zabiegowi! Staną się jedynie, kształtne, pełniejsze, zdrowsze! Z wiekiem usta tracą na objętości, skóra poddaje się grawitacji, a czerwień wargowa zanika.. W takiej sytuacji makijaż jest idelanym rozwiązaniem. Wiele kobiet ma problem z nierównymi ustami. Opryszczka również sprawia, że kontur się rozmywa i zmienia nasz naturalny kształt czerwieni wargowej. Makijaż permanentny daje nam przede wszystkim możliwość WYRÓWNANIA ASYMETRII. Możemy nim również POWIĘKSZYĆ USTA.

 

LIP LIGHT - EFEKT ROZŚWIETLENIA
Lip Light jest to rozświetlenie nad górną wargą oraz świetnie uzupełnienie dla makijażu permanentnego ust. Dzięki wycieniowaniu skóry nad górną wargą jasnym odcieniem uzyskujemy uwypuklenie zbyt płaskich ust. Uzyskujemy efekt 3D, a co za tym idzie efekt optycznego powiększenia.
 
PRZECIWSKAZANIA
- Infekcja wirusowa
- Cukrzyca
- Łuszczyca
- Aktywna opryszczka na ustach (zabieg można wykonać 2 tygodnie od wygojenia)
- Suche i popękane usta
- Ciąża
- Leki sterydowe
- Leki rozrzedzające krew
 
CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM
Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje w związku z tym należy o nie odpwowiednio zadbać przed zabiegiem. Podczas zabiegu naskórek ulega naruszeniu, co może uaktywnić opryszczkę. 3 dni przed zabiegiem należy przyjmować lek przeciwwirusowy Heviran, uchroni on usta przed wystąpieniem opryszczki. Preparat należy przyjmować tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem.  Przed zabiegiem zadbaj również o odpowiednie nawilżenie ust, będą one znacznie lepiej przyjmować barwnik. Jeśli chciałabyś makijażem powiększyć usta, zadbaj rónież o skórę wokół nich. Peelingi, mikrodermabrazja czy też kawitacja wygładzą oraz nawilżą skórę wokół Twoich ust.
 
CO WARTO WIEDZIEC PO ZABIEGU
3 dni po zabiegu również należy przyjmować preparat przeciwwirusowy Heviran. Usta po zabiegu zazwyczaj są opuchnięte, skóra wokół nich zaczerwieniona, a kolor ciemniejszy niż oczekiwałaś. Jest to całkowiecie normalne, obrzęk i zaczerwienienieustąpią w ciągu kiklku godzin. Natomiast w ciągu kilku dni zmieni się barwa. W ciągu 7 dni naskórek złuszczy się, a co za tym idzie zmieni się odcień makijażu.  Aby usta całkowicie się wygoiły potrzebne są 2 tygodnie. Po tym czasie obowiązkowa jest druga wizyta, podczas której makijaż zostanie skorygowany.
Jeśli marzysz o tym, aby Twoje sporzejnie było głębokie, a oczy podkreślone o każdej porze dnia i nocy. Możesz cieszyć się idealnym makijażem również w basenie czy na siłowni. 

 

Godziny przyjęć

(rejestracja telefoniczna)

Poniedziałek: Piątek 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

 

Adres

THE BEAUTY AGENCY
ul. Garncarska 3/1
(gabinety lekarskie)
70-377 Szczecin

 

Kontakt

klaudiaorenczak@gmail.com

tel: +48 533 555 783

 

© 2018 The Beauty Agency. All Rights Reserved. Designed By Webmake.pl