czarny222.jpg
naturalne2.png

Makijaż permanentny ust

Jest to makijaż, którego nie zmyjesz w basenie! Możesz postawić na piękny soczysty kolor, możesz również wybrać subtelny, naturalny odcień! Z wiekiem usta tracą na objętości, skóra poddaje się grawitacji, a czerwień wargowa zanika.. W takiej sytuacji makijaż jest idelanym rozwiązaniem. Wiele kobiet ma problem z nierównymi ustami. Opryszczka również sprawia, że kontur się rozmywa i zmienia nasz naturalny kształt czerwieni wargowej. Makijaż permanentny daje nam przede wszystkim możliwość WYRÓWNANIA ASYMETRII. Dzięki szerokiej gamie kolorów jaką proponuje Long - Time - Liner mamy wiele możliwości. Przyjdź i powiedz czego oczekujesz, a znajdziemy sposób na Twoje usta.

 

Contourless
Technika contourless pozwala na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu. Makijaż wykonany tą tehniką jest odpowiedni dla Pań, które nie chcą aby został on mocno zauważony przez osoby trzecie.
 
Technika 3D
Zabieg wykonany techniką 3D polega na użyciu kilku pigmentów, dzięki czemu możemy uzyskać efekt gradacji koloru. Makijaż ust wykonany tą techniką jest idealny dla tych Pań, które chcą uzyskać efekt ust podkreślonych pomadką.
 
LIP LIGHT - EFEKT ROZŚWIETLENIA
Lip Light jest to technika, w której pigmentujemy czerwień wargową oraz obszar ponad konturem ust, dzięki czemu uzyskujemy rozświetlenie nad górną wargą. Jest to świetne uzupełnienie makijażu. Dzięki wycieniowaniu skóry nad górną wargą jasnym odcieniem uzyskujemy uwypuklenie zbyt płaskich ust, a co za tym idzie efekt optycznego powiększenia. 
 

Godziny przyjęć

(rejestracja telefoniczna)

Poniedziałek: Piątek 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

 

Adres

THE BEAUTY AGENCY

Osiedle Cichy Zakątek 1

73-108 Morzyczyn

Kontakt

klaudiaorenczak@gmail.com

tel: +48 533 555 783

 

© 2018 The Beauty Agency. All Rights Reserved. Designed By Webmake.pl