czarny222.jpg
naturalne2.png

Makijaż permanentny brwi

Jeśli Twoje brwi są zbyt jasne lub rzadkie, jest to zabieg stworzony dla Ciebie. Jeśli każdego dnia sięgasz po kredkę bądź cień do brwi i próbujesz na nowo uzyskać symetrię brwi – również jest to zabieg stworzony dla Ciebie. Jeśli straciłaś włoski przez nieumiejętną lub nadmierną depilację dzięki makijażowi zyskasz idealny ksztalt brwi i objętość o jakiej marzysz.
 
MAKIJAŻ BRWI METODĄ WŁOSKOWĄ (PIÓRKOWĄ)
Makijaż metodą włoskową, inaczej zwany również metodą piórkową pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Przy pomocy apartu Long- Time -Liner wprowadzamy liniowo barwnik pod skórę, jest to rysunek który do złudzenia przypomina naturalne włoski.
 
MAKIJAŻ BRWI METODĄ CIENIOWANIA
Linergistka tworząc brwi metodą cienia, równomiernie wprodzadza barwnik pod skórę, tak aby pod włoskami powstał cień. Ta metoda daje nam dwie możliwości. Brwi bardzo subtlene,jedynie muśnięte cieniem lub nieco mocniejsze w zależności od typu urody oraz upodobań.
 
MAKIJAŻ BRWI METODĄ OMBRE
Jest to metoda, która obecnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Klasyczna metoda cienia, to cień jednolity, w przeciwieństwie do metody ombre. W tym przypadku brew jest jaśniejsza u nasady, a ciemniejsza przy końcówce.
 
PRZECIWWSKAZANIA 
- Infekcja wirusowa
- Jeśli ostrzykiwałaś twarz Botoxem lub kwasem hialuronowym należy
 odczekać około miesiąca.
- Ciąża
- Leki sterydowe
- Leki rozrzedzające krew
- Cukrzyca
- Łuszczyca
 
CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM.
Jeśli twoja skóra jest bardzo susza, zadbaj o nią. Wykonaj peeling, nastepnie nałóż maseczkę nawilżającą - taka skóra będzie znacznie lepiej przyjmować barwnik. Natomiast jeśli masz tłustą skórą, dobrze ją oczyść przed zabiegiem. Wskazany jest również chociaż jeden lub dwa zabiegi mikrodermabrazji, dzięki czemu Twoja skóra stanie się gladka i odpowiednio przygotowana. Dzięki temu Twój makijaż będzie trwały.
 
CO WARTO WIEDZIEĆ PO ZABIEGU
Nie możesz pozwolić, aby skóra sie przesuszała. Należy ją chronić przed słońcem oraz odpowiednio nawilżać. Przez 2 tygodnie należy wstrzymać się od korzystania z zabiegów w SPA, od sauny, basenu oraz solarium.

 

Godziny przyjęć

(rejestracja telefoniczna)

Poniedziałek: Piątek 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

 

Adres

THE BEAUTY AGENCY
ul. Garncarska 3/1
(gabinety lekarskie)
70-377 Szczecin

 

Kontakt

klaudiaorenczak@gmail.com

tel: +48 533 555 783

 

© 2018 The Beauty Agency. All Rights Reserved. Designed By Webmake.pl