czarny222.jpg
naturalne2.png

Makijaż metodą Long-Time-Liner

line

Long-Time-Liner to przede wszystkim jakość oraz technologia. Jest to niemiecka marka, która kładzie ogromny nacisk na wysoką jakość produktów, barwników oraz na nieustanne doskonalenie się. LTL może poszczycić sie pierwszym miejscem na świecie wśród metod makijażu permanentnego. Sprzęt oraz barwniki Long-Time-Liner cechuje wysoka jakość oraz bezpieczeństwo. Maszynka do makijażu permanentnego Long-Time-Liner posiada certyfikat urządzenia spełniającego wymogi dyrektywy o produktach medycznych. LTL to marka, która od początku, gdy pojawiła się na rynku, spełnia szereg surowych norm UE.

Dzięki tej metodzie z ogromną dokładnością jesteśmy w stanie odwzorować strukturę naturalnego włosa, dzięki czemu efekt jest naprawdę naturalny. Metoda gwarantuje nam maksimum bezpieczeństwa, jakości oraz trwałości makijażu

Barwniki Long-Time-Liner

Barwniki Long-Time-Liner są bezpieczne oraz nie wywołują alergii. Pod względem zarówno alergologicznym, jak i toksykologicznym nie budzą żadnych zastrzeżeń. Produkowane są jako produkty medyczne w Monachium we własnym laboratorium Long-Time-Liner, a wszystko to zgodnie z przepisami UE. Barwniki te spełniają standardy oraz posiadają certyfikaty EEC, EWG i FDA, które dotyczą zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Azozwiązki nie wchodzą w skład barwników Long-Time-Liner.
ssss

 

 

Godziny przyjęć

(rejestracja telefoniczna)

Poniedziałek: Piątek 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

 

Adres

THE BEAUTY AGENCY
ul. Garncarska 3/1
(gabinety lekarskie)
70-377 Szczecin

 

Kontakt

klaudiaorenczak@gmail.com

tel: +48 533 555 783

 

© 2018 The Beauty Agency. All Rights Reserved. Designed By Webmake.pl