czarny222.jpg
naturalne2.png

Makijaż Permanentny

pani

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które kochają piękno i chcą poprawić swoją urodę oraz dla każdej z nas, która chciałaby się cieszyć nienagannym makijażem od razu po przebudzeniu. Jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet aktywnych zawodowo, bardzo zabieganych, spóźnialskich oraz dla tych z nas, które uwielbiają sport. Mikropigmentacja będzie również ulgą dla Pań, które mają problemy ze wzrokiem i męczy je codzienny make-up. Zapraszam do mojego studia urody każdą z Pań, której tryb życia uniemożliwia utrzymanie idealnego makijażu przez cały dzień. 

Wybierz trwały makijaż dla siebie

Jeśli nie wyobrażasz sobie makijażu bez dekoracyjnej kreski na oku - makijaż permanentny oczu jest właśnie dla Ciebie. Jeśli Twoje brwi są zbyt jasne lub rzadkie, jest to zabieg stworzony dla Ciebie. Jeśli każdego dnia sięgasz po kredkę bądź cień do brwi i próbujesz na nowo uzyskać symetrię brwi – również jest to zabieg stworzony dla Ciebie.

Dzięki trwałemu makijażowi zaoszczędzisz kilka minut każdego dnia. Przestaniesz się również zastanawiać nad tym, czy Twój makijaż jest wciąż idealny, czy też zdążył się nieco wytrzeć... a co gorsza, czy na Twojej twarzy nie została żadna ciemna smuga...

Dobrze wykonana mikropigmentacja to postawa

Bardzo ważne jest indywidualne podejście do klientki - odpowiednio dobrany kolor barwnika do typu karnacji oraz prawidłowy kształt brwi jest w stanie zdziałać cuda. Prawidłowo wykonany makijaż ''otwiera oko'', przez co poprawia wygląd twarzy, jest w stanie również odmłodzić. Należy jednak pamiętać, że mikropigmentacja nie powinna być malunkiem, ma jedynie wspomagać naturę. Najlepszy makijaż permanentny to taki, który pozostanie nierozpoznany.

 

Dla kogo?

Z wiekiem usta tracą na intesywności, a czerwień wargowa zanika.. W takiej sytuacji zabieg mikropigmentacji jest idealnym rozwiązaniem. Wiele kobiet ma problem z nierównymi, nie symetrycznymi ustami. Nawracająca opryszczka sprawa, że pojawiają się przebrawienia, a naturalny kształt czerwieni wargowej zmienia się. Makijaż permanentny daje możliwość skorygowania tych niedoskonałości. Możesz wybrać subtelny, delikatny odcień, który pozwoli odbudować idelany kształ czerwieni wargowej, możesz też postawić na piękny, soczysty kolor. Przyjdź, powiedz czego oczekujesz, a my znajdziemy sposób na Twoje usta.

Jeśli Twoje brwi są zbyt jasne lub rzadkie.. Jeśli każego dnia sięgasz po cień do brwi i próbujesz na nowo uzyskać symetrię jest to zabieg stworzony dla Ciebie. Jeśli straciłaś włoski przez nieumiejętną lub nadmierną depilację dzięki makijażowi permanentnemu zyskasz brwi, które będą miały kształt i objętość o jakiej marzysz.

Jeśli podoba Ci się kreska na powiece, jeśli chcesz nadać głębi spojrzeniu również jest to zabieg dla Ciebie. Każdego ranka po przebudzeniu będziesz cieszyć sie nieskazitelnym makijażem.

Godziny przyjęć

(rejestracja telefoniczna)

Poniedziałek: Piątek 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

 

Adres

THE BEAUTY AGENCY

Osiedle Cichy Zakątek 1

73-108 Morzyczyn

Kontakt

klaudiaorenczak@gmail.com

tel: +48 533 555 783

 

© 2018 The Beauty Agency. All Rights Reserved. Designed By Webmake.pl