czarny222.jpg
naturalne2.png

Makijaż Permanentny Ust

Contourless

 Usta czarne 2

1000 

Technika contourless pozwala na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu. Makijaż wykonany tą tehniką jest odpowiedni dla Pań, które nie chcą aby został on mocno zauważony przez osoby trzecie.

Technika 3D

 Usta czarne 2

1200

Zabieg wykonany techniką 3D polega na użyciu kilku pigmentów, dzięki czemu możemy uzyskać efekt gradacji koloru. Makijaż ust wykonany tą techniką jest idealny dla tych Pań, które chcą uzyskać efekt ust podkreślonych pomadką.

Lip Light

 Usta czarne 2

1200

Jest to technika w której pigmentujemy czerwień wargową oraz obszar ponad konturem ust. Dzięki czemu uzyskujemy bardzo naturalny efekt rozświetlenia oraz powiększenia.

Makijaż Permanentny Brwi

Technika Ombre

 Brwi ikona

900 

Jest to jedna z najbardziej popularnych metod pigmentacji. Dzięki umiejętnej pigmentacji widoczna będzie gradacja pigmentu, a przody brwi będą delikatniejsze. Technika ta jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry, oraz osób w każdym wieku.

Technika Pudrowa

 Brwi ikona

900 

Przy użyciu tej techniki pigmentujemy brwi w sposób jednolity. Pomimo pełniejszego wypełnienia brwi po wygojeniu tracą na intensywności, a efekt jest naturalny. Technika ta jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry, oraz osób w każdym wieku.

Technika Włosa

 Brwi ikona

1000 

Jest to technika, która polega na bardzo dokładnym i precyzyjnym rozmieszczeniu włosków, tak aby po wyłuszczeniu idealnie wkomponowały się w naturalne brwi.Technika ta nie jest odpowiednia dla osób z problematyczną lub przetłuszczająca się skórą.

Makijaż Permanentny Oczu

Kreska Dekoracyjna

 14942707 beautiful green woman eye vector illustration

750 

Dzięki tej technice uzyskamy efekt Eyeliner'a. Makijaż permanentny oczu może być też mocniejszy. Należy jednak pamiętać, że nie jest to zabieg dla osob z mocno opadającą powieką, oraz z mocno unaczynioną skórą.

Zagęszczenie Linii Rzęs

 14942707 beautiful green woman eye vector illustration

500 

Jest to zabieg dla tych Pań, które na codzień nie malują się mocno. Nikt nie zauważy makijażu permanentnego, za to wszyscy zauważą wyraźniejszą linię rzęs, oraz pięknie podkreślone oczy.

Kreska Dolna Oka

 14942707 beautiful green woman eye vector illustration

500 

Keska dolna oka dopełni makijaż i sprawi, że oczy staną się optycznie większe.

Godziny przyjęć

(rejestracja telefoniczna)

Poniedziałek: Piątek 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

 

Adres

THE BEAUTY AGENCY

Osiedle Cichy Zakątek 1

73-108 Morzyczyn

Kontakt

klaudiaorenczak@gmail.com

tel: +48 533 555 783

 

© 2018 The Beauty Agency. All Rights Reserved. Designed By Webmake.pl